1. II Niedziela Adwentu, w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Nauki rekolekcyjne będą głoszone na wszystkich niedzielnych Mszach. Od jutra do środy zapraszamy na Mszę Świętą i nauki rekolekcyjne o 9:00 i o 18:00.

W poniedziałek o 19:00 spotkanie dla rodziców klas pierwszo komunijnych

We wtorek o 19:00 spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

W środę zakończenie rekolekcji, będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej od godz. 6:30, 8:00 i 17:00 oraz uzyskać odpust zupełny. Ofiary składane we wtorek i środę przeznaczone są dla ks. Rekolekcjonisty.

 1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na remont Fary. Dzisiejsza składka do puszek przeznaczona jest na pomoc dla Kościoła na Wschodzie. Pamiętajmy w naszej modlitwie o wspólnotach katolickich żyjących w krajach byłego Związku Radzieckiego, gdzie wciąż odczuwa się brak kapłanów i trzeba odbudowywać życie religijne po latach ateistycznego spustoszenia.
 2. W przyszłą niedzielę dzień solidarności z kapłanami seniorami, taca przeznaczona na utrzymanie domu księży emerytów w Zielonej Górze. Będzie także zbiórka do puszek na nowe stroje dla ministrantów.
 3. Także w przyszłą niedzielę o godz. 16:00, w naszym kościele Farnym będzie koncert „Znak pokoju”, informacje na plakatach, wstęp wolny!
 4. Zapraszamy na roraty:
 • Dla dzieci od poniedziałku do piątku o 6:30
 • Dla dorosłych w soboty o 6:30
 1. Opłatki i świece Caritas można nabywać w wyjściu bocznym z kościoła.
 2. Do końca roku są wolne intencje Mszy świętych.
 3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w poniedziałki i czwartki o godz. 17:30.
 4. W środę, 13 grudnia, w kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, będziemy modlić się o pokój i pomyślność naszej Ojczyzny. Tego dnia zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną w intencji wdów, a po niej spotkanie dla wdów.
 5. Nauki chrzcielne we wtorek o 19:00.
 6. W czwartek zapraszamy na Mszę świętą w int. beatyfikacji sługi Bożego kard. St. Wyszyńskiego po niej zapraszamy na wykład jemu poświęcony.
 7. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ulic:  Działkowej i Osadniczej. Do sprzątania kościoła, prosimy mieszkańców ulic: Garbarskiej i Głogowskiej.
 8. 6 stycznia w czasie Orszaku III Króli chcemy wystawić Jasełka uliczne, dlatego zapraszamy chętnych którzy chcieli by zagrać w tych jasełkach dzisiaj o 14:00.
 9. Siostry Salezjanki zapraszają dzieci i młodzież do Oratorium 16 grudnia od 12 do 14:30. Informacje na plakacie.
 10. W sobotę zapraszamy o godz. 20:00 do klasztoru na modlitewne spotkanie w int. naszego miasta.
 11. We wtorek, w godzinach od 9.00 do 12.00 w auli I Zespołu Szkół będzie można oddawać krew.
 12. Prasa katolicka: Niedziela oraz Gość Niedzielny są do nabycia w wyjściu głównym z kościoła. Są jeszcze kalendarze na 2018 r.
 13. W tym tygodniu wspominamy w środę św. Łucję dz. i m. a w czwartek św. Jana od Krzyża Prez. i DK
 14. Zbawiciel, którego oczekujemy, niech błogosławi nam oraz solenizantom i jubilatom tego tygodnia.