1. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego.
 2. Dzisiejsza niedziela jest też Ogólnopolską Niedzielą Modlitw za Kierowców i wszystkich poruszających po drogach. Przyszła Niedziela – Niedziela Dobrego Pasterza rozpocznie tydzień modlitw o nowe powołania.
 3. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na remont Fary.
 4. W czwartek 13 rocznica wyboru Benedykta XVI na Stolicę Apostolską, dziękując Bogu za pontyfikat papieża modlimy się o potrzebne łaski na ostatnią drogę papieża.
 5. Proboszcz organizuje pielgrzymkę do Wilna, bliższe informacje w gablotach, zapisy u ks. Proboszcza.
 6. Spotkanie dla starszej grupy przygotowującej się do bierzmowania w poniedziałek na Mszy wieczornej.
 7. Spotkanie komitetu organizacyjnego I Komunii Świętej w środę o godz. 19:00.
 8. Modlimy się za dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej i sakramentu pokuty i pojednania, aby dobrze przygotowały się to tak ważnego wydarzenia, które odbędzie się 20 maja o godz. 11:30.
 9. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w poniedziałki i czwartki od godz. 17:30. Nabożeństwo do NMP Nieustającej Pomocy w środy po Mszy wieczornej.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej „Niedzieli”
  i „Gościa Niedzielnego”.
 11. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na kwiaty, które zostały ustawione w naszym kościele oraz za posprzątanie naszej świątyni jednej Pani z ulic Mickiewicza i Stablewskiego, w tym tygodniu prosimy mieszkańców ulic: Dworcowej, Kolejowej, Alei PCK.
 12. Niech Zmartwychwstały oświeca swoim słowem każdy dzień naszego życia oraz naszych solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.