1. W dzisiejszą III niedzielę Wielkiego Postu rozpoczęliśmy parafialne rekolekcje, które potrwają do środy włącznie. Rekolekcje prowadzi
  Władysław Bodziony z Torunia. Módlmy się o dobre ich przeżycie dla nas i naszej parafii. Prośmy o światło Ducha Świętego dla rekolekcjonisty i spowiedników. Msze święte w czasie rekolekcji w poniedziałek, wtorek i środę są o 6:30, 11:00 i 18:00. Spowiedź święta jest tylko w środę w czasie Mszy porannej oraz od godz. 10:00 i 17:00. Zakończenie rekolekcji z możliwością uzyskania odpustu zupełnego we środę. Konferencja dla rodziców dzieci Pierwszokomunijnych w poniedziałek o 19:00. Konferencja dla wszystkich rodziców kandydatów do bierzmowania we wtorek o 19:00
 2. Dziękujemy za ofiary składane na pomoc dla misjonarzy z Polski, zebraliśmy 1010 zł.
 3. W przyszłą Niedzielę taca przeznaczona jest na cele remontowe. Także w przyszłą Niedzielę Msza w intencji naszej Ojczyzny o godz. 10:00.
 4. Rozważając mękę Pańską, łączymy nasze cierpienia i troski z cierpiącym Jezusem. Zapraszamy na nabożeństwa:
 • W piątki Drogi Krzyżowe dla dzieci o 16:30, dla młodzieży i dorosłych o 17:15. W każdy piątek można składać przy głównym ołtarzu jałmużnę wielkopostną.
 • W Niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym oraz ucałowaniem krzyża o 17:00
 1. W tym tygodniu kancelaria parafialna i biuro cmentarza parafialnego są nieczynne, nie ma także nauk chrzcielnych.
 2. Zapraszamy na II Festiwal muzyki pasyjnej w parafii św. Józefa 11 i 18 marca o godz. 19:00. Informacje na plakacie.
 3. Kurs Nowe Życie odbędzie się w dniach 9-11 marca w parafii św. Jadwigi informacje na plakacie.
 4. W niepublicznym Przedszkolu Sióstr Salezjanek rozpoczęły się zapisy na nowy rok szkolny.
 5. Dziękujemy także za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ul. Kazimierza Wielkiego numery parzyste, w tym tygodniu prosimy o posprzątanie mieszkańców ulicy Kazimierza Wielkiego numery nieparzyste od 1 do 15.
 6. W Piątek będziemy przeżywać „Dzień dla Pana” w naszej parafii, od 15 do 16:00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu Godzinę Miłosierdzia, od 16 do 17 w parafii św. Józefa Adoracja, którą zakończymy z kapłanami z naszego dekanatu w parafii św. Jadwigi od 20 do 21.
 7. W piątek po Mszy wieczornej, zapraszamy na spotkanie założycielskie Parafialnego Zespołu Caritas.
 8. Zapraszamy na czuwanie modlitewne w intencji naszego miasta w sobotę od 20:00 w klasztorze. Jest to modlitwa przed inicjatywą ewangelizacyjną która będzie w Boże Ciało br.
 9. W czwartek Dzień Kobiet, zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencjach kobiet na Mszach Świętych.
 10. Nowe numery „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” są do nabycia przy wyjściach.
 11. Wszystkim Parafianom, przybyłym Gościom, życzymy błogosławionej niedzieli. Solenizantom, jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.