1. Dziś przeżywamy niedzielę Miłosierdzia Bożego. Międzynarodowe święto Caritas. Rozpoczynamy tydzień miłosierdzia. Po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek z przeznaczeniem na działalność Caritas naszej diecezji. Dzisiaj także pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę, modlimy się za wszystkich maturzystów o dobre zdanie egzaminu dojrzałości i wybór drogi życiowej.
 2. Dzisiaj za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia można uzyskać odpust zupełny dlatego po mszy świętej uklękniemy na chwilę modlitwy.
 3. Za tydzień niedzielna taca przeznaczona jest na remont Fary.
 4. Przyszła Niedziela nosi nazwę Niedzieli Biblijnej, to także ogólnopolski dzień modlitw za kierowców.
 5. Jutro przeniesiona uroczystość Zwiastowania Pańskiego, na Mszy wieczornej nastąpi uroczyste przyrzeczenie osób, które modlą się w intencji dziecka nienarodzonego zagrożonego aborcją. Blankiety duchowej adopcji są przy wyjściach, jedną część należy wypełnić i przynieść jutro na Mszę wieczorną.
 6. We wtorek przypada 8 rocznica katastrofy, prezydenckiego samolotu, pod Smoleńskiem dlatego zapraszamy na Mszę wieczorną w intencji śp. Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii oraz pozostałych członków delegacji państwowej.
 7. W środę 11 kwietnia, Msza wieczorna w intencji naszej Ojczyzny. Natomiast po Mszy wieczornej spotkanie duszpasterstwa nauczycieli.
 8. W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie Przyjaciół Paradyża.
 9. W piątek przypada rocznica zbrodni Katyńskiej, wieczorna Msza święta jest w intencji wdów i wdowców. Także w piątek o godz. 19:00 na plebanii, spotkanie komitetu budowy pomnika.
 • Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej „Niedzieli”
  i „Gościa Niedzielnego”.
 • Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na kwiaty, które zostały ustawione w naszym kościele oraz za posprzątanie naszej świątyni parafianom z ulic Sportowej i Strzeleckiej, w tym tygodniu prosimy mieszkańców ulic Mickiewicza i Stablewskiego.
 1. Wszystkim Parafianom, przybyłym Gościom, solenizantom i jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego, wiele łask Bożych oraz wstawiennictwa Matki Bożej i św. Stanisława naszego Patrona.