1. Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata to ostatnia Niedziela roku liturgicznego przed adwentowym wyciszeniem. Do kalendarza liturgicznego została wprowadzona przez papieża Piusa XI w 1925 roku. Uroczystość ta podkreślenia, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na utrzymanie WSD w Paradyżu. Za odmówienie dzisiaj aktu poświęcenia Chrystusowi Królowi, można uzyskać odpust zupełny.
 2. Dzisiaj obchodzimy święto patronalne Akcji Katolickiej, KSM-u oraz WSD w Paradyżu.
 3. Dziękujemy za ofiary składane na Pomoc Kościołowi w Potrzebie – dar dla chrześcijan prześladowanych.
 4. Trwa nowenna do MB Cudownego Medalika, zapraszamy na jutrzejszą Mszę wieczorną na której będziemy oddawali cześć Matce Bożej, spotkanie Apostolatu Maryjnego we wtorek.
 5. We wtorek nie ma nauk chrzcielnych.
 6. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ul. Daszyńskiego. Do sprzątania kościoła, prosimy mieszkańców ulicy Daszyńskiego nr-y nieparzyste.
 7. W środę o 19:00 spotkanie Synodalne.
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, w piątek od 17:15. W sobotę z sakramentami świętymi odwiedzimy chorych i seniorów naszej wspólnoty parafialnej od godz. 8:00, nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i zmiana tajemnic różańcowych o godz. 11:00.
 9. W czwartek o 19:00 spotkanie komitetu organizacyjnego I Komunii Świętej.
 10. W piątek o 19:00 zapraszamy do CKiR na film „Każdy jest kimś” – informacje na plakacie.
 11. W sobotę zapraszamy do Głogowa na spotkanie z panią Elżbietą Woźną – informacje na plakacie.
 12. 9 grudnia w Grodowcu odbędzie się Adwentowy wieczór młodych.
 13. 30 stycznia rozpocznie się pielgrzymka do Ziemi Świętej przy wyjściach z kościoła można zabrać informatory o pielgrzymce.
 14. W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Andrzeja Ap. 
 15. Za tydzień mamy I Niedzielę Adwentu – rozpoczynającą nowy rok liturgiczny. Przypominamy o istnieniu zapomnianego już dzisiaj zwyczaju przygotowywania w swoich domach wieńców adwentowych z czterema świecami symbolizującymi cztery tygodnie przygotowania do Bożego Narodzenia.
 16. Od przyszłej Niedzieli rozprowadzane będą opłatki wigilijne, ofiary za opłatki wrzucane będą do skarbony przy wyjściu bocznym. Ofiary będą przeznaczone na zapłacenie podatków i ubezpieczenia kościoła i budynków parafialnych.
 17. Badania kardiologiczne
 18. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej Niedzieli oraz Gościa Niedzielnego. W Małym Gościu znajdziemy lampiony na roraty.
 19. Życzymy dobrej Niedzieli, solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia.