1. Dzisiaj niedziela adoracyjna.
  2. W przyszłą Niedzielę taca przeznaczona będzie na cele remontowe kościoła.
  3. We wtorek przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Św. Stanisław patronuje naszej parafii, dlatego wszystkich parafian zapraszamy na Mszę Odpustową o godz. 18:00, Mszy odpustowej będzie przewodniczył ks. dr kan. Piotr Kubiak, kanclerz kurii biskupiej. Po zakończonej Mszy świętej będzie uroczysta procesja wokół Fary dlatego w szczególności zapraszamy dziewczynki sypiące kwiatki.
  4. W następną niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek. Na organizację koncertu w Boże Ciało zebraliśmy 1123,60 zł Natomiast na pomnik wotum wdzięczności za 100 lecie niepodległości zebraliśmy 722,35 zł.
  6. W naszym kościele codziennie o 17:30 gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci NMP Loretańskiej.
  7. Od poniedziałku do środy dni modlitw o urodzaje – Dni Krzyżowe.
  8. Spotkanie starszej grupy przygotowującej się do bierzmowania w poniedziałek na Mszy o 18:00.
  9. Próba dla dzieci przed I Komunią świętą w środę o 16:15 w kościele.
  10. Spotkanie duszpasterstwa nauczycieli w środę o 19:00.
  11. Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy wieczornej.
  12. Od piątku będziemy przyzywać Ducha Świętego jako przygotowanie do uroczystości Zielonych Świąt. Modlitwy nowenny odmawiamy na zakończenie nabożeństwa majowego.
  13. Organizujemy wyjazd na święcenia diakonatu naszego alumna Sebastiana, które odbędą się w sobotę, w Głogowie, zapisy w zakrystii.
  14. Proboszcz organizuje pielgrzymkę do Wilna, bliższe informacje w gablotach, zapisy u ks. Proboszcza. Natomiast we wrześniu br. Ks. Paweł organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej, informacje i zapisy u ks. Pawła.
  15. W dniach od 1 do 3 czerwca odbędzie się pielgrzymka powołaniowa do Rokitna, pod hasłem: „Słuchaj, rozeznawaj, żyj powołaniem!”. Informacje u ks. Pawła. 16 czerwca odbędzie się dekanalna pielgrzymka młodzieży do Rokitna.
  16. Wyjątkowo w tym miesiącu, nauki chrzcielne, rozpoczną się 15 maja.
  17. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
  18. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i złożone ofiary mieszkańcom ulic Żwirki i Wigury oraz Przemysłowej, w tym tygodniu prosimy o posprzątanie Fary mieszkańców ulicy Lipowej.
  19. Solenizantów i jubilatów niech Pan Jezus obdarza łaską swojej miłości. Wszystkim nam niech Bóg błogosławi.