Nazwisko i Imię
Ałdaś Jagoda Dopuszczona/y do Bierzmowania
Apolinarski Dawid Dopuszczona/y do Bierzmowania
Apolinarski Jarosław Dopuszczona/y do Bierzmowania
Baraniak Wiktor Dopuszczona/y do Bierzmowania
Bartkowiak Klaudia Dopuszczona/y do Bierzmowania
Bartkowiak Zuzanna Dopuszczona/y do Bierzmowania
Beker Joanna Dopuszczona/y do Bierzmowania
Bilicki Łukasz Dopuszczona/y do Bierzmowania
Bodych Tomasz Dopuszczona/y do Bierzmowania
Bogacki Krystian Dopuszczona/y do Bierzmowania
Cierniak Cyprian Dopuszczona/y do Bierzmowania
Ciesielska Patrycja Dopuszczona/y do Bierzmowania
Czerniawska Martyna Dopuszczona/y do Bierzmowania
Glapiak Natalia Dopuszczona/y do Bierzmowania
Golinowska Zuzanna Dopuszczona/y do Bierzmowania
Guzek Anna Dopuszczona/y do Bierzmowania
Jakubowska Oliwia Dopuszczona/y do Bierzmowania
Jankowska Roksana Dopuszczona/y do Bierzmowania
Kałużna Aleksandra Dopuszczona/y do Bierzmowania
Kamińska Agata Dopuszczona/y do Bierzmowania
Kamińska Roksana Dopuszczona/y do Bierzmowania
Kamiński Dominik Dopuszczona/y do Bierzmowania
Kidziak Karolina Dopuszczona/y do Bierzmowania
Klecha Paulina Dopuszczona/y do Bierzmowania
Kokocińska Aleksandra Dopuszczona/y do Bierzmowania
Kokoszka Natalia Dopuszczona/y do Bierzmowania
Kowalczyk Tomasz Dopuszczona/y do Bierzmowania
Krauze Sandra Dopuszczona/y do Bierzmowania
Krawiec Marta Dopuszczona/y do Bierzmowania
Kubiak Anna Dopuszczona/y do Bierzmowania
Kubik Kamil Dopuszczona/y do Bierzmowania
Kubski Mateusz Dopuszczona/y do Bierzmowania
Kuciewicz Sebastian

Kurosz Kacper

Dopuszczona/y do Bierzmowania

Dopuszczona/y do Bierzmowania

Lisiewicz Ola Dopuszczona/y do Bierzmowania
Lucerek Dominika Dopuszczona/y do Bierzmowania
Ławrynowicz Patrycja Dopuszczona/y do Bierzmowania
Maćkowiak Artur Dopuszczona/y do Bierzmowania
Malara Anna Dopuszczona/y do Bierzmowania
Matuszkiewicz Alina Dopuszczona/y do Bierzmowania
Myszka jakub Dopuszczona/y do Bierzmowania
Napierała Paweł Dopuszczona/y do Bierzmowania
Nogalski Dominik Dopuszczona/y do Bierzmowania
Paradzińska Marlena Dopuszczona/y do Bierzmowania
Pawlak Marta Dopuszczona/y do Bierzmowania
Pietraszko Aleksandra Dopuszczona/y do Bierzmowania
Pihil Mateusz Dopuszczona/y do Bierzmowania
Pokrywa Dominik Dopuszczona/y do Bierzmowania
Rudnicki Marcin Dopuszczona/y do Bierzmowania
Rudnicki Mariusz Dopuszczona/y do Bierzmowania
Ryśnik Karolina Dopuszczona/y do Bierzmowania
Skiba Kinga Dopuszczona/y do Bierzmowania
Skrzypczak Jessica Dopuszczona/y do Bierzmowania
Skwarczyńska Natalia Dopuszczona/y do Bierzmowania
Sobecka Marta Dopuszczona/y do Bierzmowania
Stąporek Wojciech Dopuszczona/y do Bierzmowania
Strzałkowska Weronika Dopuszczona/y do Bierzmowania
Szaferski Kamil Dopuszczona/y do Bierzmowania
Śladewski Marcin Dopuszczona/y do Bierzmowania
Tarka Wiktoria Dopuszczona/y do Bierzmowania
Włodarczyk Weronika Dopuszczona/y do Bierzmowania
Wojciechowski Kacper Dopuszczona/y do Bierzmowania
Wojtyła Wojciech Dopuszczona/y do Bierzmowania
Wrąbel Wiktoria Dopuszczona/y do Bierzmowania
Zbytniewski Błażej Dopuszczona/y do Bierzmowania
Zielonko Patrycja Dopuszczona/y do Bierzmowania
Zientek Piotr Dopuszczona/y do Bierzmowania